پرس و جو
مخاطب

مشخصات QC

گواهینامه ها

بوشینگ های ما گواهینامه های بسیاری را پشت سر گذاشته اند.

مشخصات QC
تولیدکنندگان در زمینه روغن کاری یاطاقان های برنزی بسیار باتجربه هستند و قبلاً بوشهای برنز و یاطاقان های کشویی را به بسیاری از کشورها ، به ویژه در ایالات متحده آمریکا ، اروپا مانند ایتالیا ، آلمان ... خاورمیانه مانند امارات متحده عربی و کشورهای سون آفریقا صادر کرده اند.

 

ویپلاس به عنوان یک م componentلفه مهم مکانیکی ، به عنوان یک متخصص اجزای کشویی با دقت بالا ، بر کاربرد گسترده ای از یاتاقان های کشویی در صنعت هیدرولیک ، صنعت شیرآلات ، ماشین آلات ساختمانی ، صنعت معدن ، ماشین آلات ساختمانی ، بیل مکانیکی تمرکز کرده است.معرفی فناوری های جدید در تولید و تصفیه سطح ، کارهای نوآورانه توسعه و مشتری مداری روشن ، ویپلاس را به یکی از تأمین کنندگان اصلی یاتاقان های فلزی ساده و یاطاقان های پلیمری فلزی در چین تبدیل کرده است.طیف فعلی محصولات برنز gleitlager شامل محصولات قابل فروش در مشخصات مختلف است.سبد محصولات پوسته های بلبرینگ ، بوش و بوش تراست ساخته شده از کامپوزیت های پلیمر فولادی ، برنز و برنج و یا فلز جامد را پوشش می دهد.محدوده های مواد و محصولات همچنین شامل یاتاقان های ساده کامپوزیت فولادی - پلیمری برای کاربردهای کم نگهداری و نگهداری هستند.امروزه viiplus به تعداد زیادی از یاتاقان های براق گلیتلاگر برنز با کیفیت بالا در صنعت مدرن کمک می کند و عملکرد روان کلیه م movementسسات را تضمین می کند.فرایندهای قوی در تولید از تجهیزات پیشرفته اندازه گیری و آزمایش استفاده می کنند که توسط پرسنل بسیار ماهر کار می کنند.اینها برای کیفیت بالای محصولات Gleitlager برنز و بنابراین برای حداکثر رضایت مشتری ضروری است.و آموزشهای منظم و هدفمند بیشتر در همه مکانها عاملی در افزایش رضایت کارکنان است و بدین ترتیب پایه و اساس موفقیت در دراز مدت کسب می شود.

با ما تماس بگیرید و در خرید قطعات برنز gleitlager هزینه صرفه جویی کنید

قیمت بهتر دریافت کنید


bronze bushing manufacturer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کیفیت تحمل کشویی و تغییرات نمونه

تسهیلات و تولید


تولید ما به گونه ای طراحی شده است که یاتاقان های کشویی استاندارد و خاص را اجرا می کند.یاتاقان های بوش از مراحل مختلف تولید و اتمام عبور می کنند که مطابق با استاندارد تضمین کیفیت آزمایش شده طبق استاندارد کیفیت ISO 9001 است.ما ماشینکاری یاتاقان کامل را طبق نقشه ها انجام می دهیم.علاوه بر کارخانه ریخته گری خود ، از ماشین آلات مدرن CNC ، تراش و فرز استفاده می کنیم.شما می توانید برای گرفتن دیدگاه خود در مورد تأسیسات تولیدی خود با ما قرار ملاقات بگذارید.customize sliding bearings

بلبرینگ با کیفیت برتر ، استانداردهای بالا.

 

مواد خود روان کننده برای رسیدن به استاندارد بالا از نظر مقدار و قابلیت ردیابی. تامین کننده بوشهای بلبرینگ ، امروز نقل قول سفارشی خود را دریافت کنید! کنترل کیفیت بلبرینگ های دارای استاندارد. تضمین کیفیت ، برای تحقق نیازهای مشتری ما.

 

ویپلاس طیف وسیعی از محصولات بوش فلزی ، پلیمر ، یاطاقان برنز جامد و همچنین بلوک های بوش و صفحات رانش ، بوش های تقسیم شده ptfe ، یاطاقان های pom ، بوش های فلزی و یاطاقان ها و مجموعه های دو فلزی را ارائه می دهد.سبد محصولات برتر ما علاوه بر عملکرد بیشتر و مزایای زیست محیطی ، بهره وری انرژی بهتر ، کاهش صدا و کاهش هزینه های مونتاژ و مواد را ارائه می دهد.مشتری ها می توانند از پشتیبانی کوتاه مدت ما از زمان طراحی تا تحویل ، به پشتیبانی جامع ما اعتماد کنند.

 

راه حل های ویژه

 
هر جا که محلول استاندارد اندازه گلیتلاگر برنز وجود نداشته باشد ، ما مورد استفاده قرار می گیریم.

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

 

ریخته گری مداوم یا ریخته گری گریز از مرکز کیفیت به عنوان یک سازمان به منظور برآورده ساختن نیازهای مشتری ما ، تحت سختگیرانه ترین روش های کیفی تأیید شده توسط تضمین کیفیت کار می کند.

 

مشتریان در سراسر جهان به بلبرینگ های ساده ساخته شده در چین اعتماد می کنند.

یاطاقان ساده ما در ماشین آلات در تمام قاره ها استفاده شده است.

ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات کامل برای یاتاقان های ساده ، برای هر مشکلی یک راه حل مناسب ارائه می دهیم.

سرعت ما ، انعطاف پذیری بالا و به طور مداوم با کیفیت بالا gleitlager برنز

در هر فرآیند تولید

 

ایجاد ویژگی

 

ایده مدیریت تولیدکنندگان این است: "با مشتریان صادقانه رفتار کنید ، شهرت مشتاقانه را در نظر بگیرید و برای دستیابی به موفقیت به کیفیت بالا وابسته باشید".آنها صمیمانه امیدوارند که با همه توسعه و همکاری کنند و سرانجام با یکدیگر روابط عملیاتی طولانی مدت و پایدار برقرار کنند.صمیمانه از حضور مشتریان قدیمی و جدید استقبال می کنیم.

محصولات نهایی
راه حل VIIPLUS برای ساخت قطعات برنز تمام شده و برنز روان کننده بر اساس نقاشی های مشتریان ما.
QUALITY EXCELLENT

 

 

 

 
 

 

 
 
 

گواهینامه ها

دسته بندی های محبوب همه